Marsz Niepodległości

W dniu 13.09.2018r. odbył się Marsz Niepodległości, w którym wzięli udział uczniowie klas 0-IV. W biało-czerwonych strojach, z flagami w ręku dzieci przemaszerowały ulicami Zawad. Uczniowie śpiewali piosenki patriotyczne i rozdawali ulotki zachęcające mieszkańców do wspólnego świętowania Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wzbudzili duże zainteresowanie lokalnej społeczności. Galeria zdjęć                           Organizatorką marszu była p. Renata Konopka. 

Wakacyjne szlaki Ojca Świętego

„Człowiekowi potrzebne jest piękno krajobrazu – i dlatego tez nic dziwnego, że ciągną tutaj ludzie z różnych stron Polski. Ciągną latem i zimą. Szukają odpoczynku. Pragną odnaleźć siebie w obcowaniu z przyrodą. Pragną odzyskać siły w zdrowym wysiłku fizycznym, marszu, podejściu, we wspinaczce, w zjeździe narciarskim..."
( Jan Paweł  II, Nowy Targ , 8 czerwca 1979r.)

Wzorem lat poprzednich starać się będziemy wzbogacać wiedzę o Naszym Patronie. W związku z tym już na początku roku została wykonana gazetka „Szlaki wakacyjne Ojca Świętego”. Chcemy poznawać nie tylko Jego życie kapłańskie, ale i prywatne.                                                                                           Gazetkę wykonała p. I. Gosk.

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w dniu 3.09.2018r. (poniedziałek) o godz. 8.00. Uroczystość poprzedzi Msza św. odprawiona  w Kościele p.w. Przemienienia Pańskiego w Zawadach.

 

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

W poniedziałek, 3 września 2018r. uroczyście powitaliśmy Rok Szkolny 2018/2019.  Inaugurację rozpoczęła Msza Święta odprawiona o godz. 8.00 w Kościele p.w. Przemienienia Pańskiego w Zawadach. Następnie wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście spotkali się w szkole. 

Na nowy rok szkolny wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy samych sukcesów.

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Po Mszy Świętej odprawionej w Kościele p.w. Przemienienia Pańskiego w Zawadach, wszyscy uczestnicy zebrali się na sali gimnastycznej. W uroczystości udział wzięła cała społeczność szkolna oraz przedstawiciele Urzędu Gminy Zawady: Pan Wójt K. Wądołowski oraz Pani K. Dąbrowska. Pani Dyrektor M. Romatowska przywitała wszystkich zebranych, po czym krótko podsumowała pracę szkoły w minionym roku szkolnym. Następnie głos zabrał Pan Wójt dziękując wszystkim za wytężoną pracę i życząc udanego wypoczynku. W kolejnej części uroczystości pożegnaliśmy uczniów opuszczających mury naszej szkoły - klasę trzecią Gimnazjum, po czym nadszedł czas na zasłużone nagrody i wyróżnienia.  Na koniec uczniowie udali się do swoich sal, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa. GALERIA ZDJĘĆ