Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca 2017r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Po Mszy Świętej, wszyscy uczestnicy zebrali się na sali gimnastycznej. W uroczystości, oprócz uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców, udział wzięli przedstawiciele Urzędu Gminy Zawady: Pan Wójt Krzysztof Wądołowski oraz Pani Karolina Dąbrowska. Pani Dyrektor Małgorzata Romatowska przywitała społeczność szkolną oraz przybyłych gości, po czym krótko podsumowała pracę szkoły w minionym roku szkolnym. Następnie głos zabrał Pan Wójt dziękując wszystkim za wytężoną pracę i życząc udanego wypoczynku. Po przemówieniach nadszedł czas na zasłużone nagrody i wyróżnienia. Na koniec pożegnaliśmy naszych  trzecioklasistów. Jak co roku nie obyło się bez wzruszeń i ciepłych słów.  Po uroczystościach uczniowie udali się do swoich sal gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa.

GALERIA ZDJĘĆ