XVII Dzień Papieski - PAMIĘTAMY!

"Przynoszę przesłanie nadziei płynące z Dobrej Nowiny,
że Bóg bogaty w Miłosierdzie objawia każdego dnia swoją miłość"
                                                                               św. Jan Paweł II
W Dniu Papieskim - 8 października - uczennice naszej szkoły przygotowały inscenizację poświęconą pamięci św. Jana Pawła II „Świadek nadziei”. Poprzez recytacje i pieśni przybliżyły postać naszego Patrona         i podziękowały Mu za tak bogaty pontyfikat. Nikt tak jak On nie potrafił zgromadzić ludzi. Każde Jego słowo, gest, uśmiech wzbudzały ogromny entuzjazm. Ludzie kochają Go, my również, ponieważ był autentyczny, bezkompromisowy, ale rozumiejący każdego człowieka.
Uroczystość przygotowały uczennice kl. VI a i VII pod opieką p. I. Gosk oraz p. K. Pelc.

Galeria zdjęć