Myśli św. Jana Pawła II

"Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką, która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej."

WOŚP 2018

Uczniowie naszej  szkoły wzięli udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu 11. 01. 18r. zorganizowany został kiermasz ciast i drobiazgów, z którego dochód został przekazany na WOŚP. Organizatorami kiermaszu były panie Renata Konopka i Agnieszka Tołczyk oraz Samorząd Uczniowski. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przygotowali ciasto na tę okazję. W dniu 14. 01. 2018r. uczennice klasy III Gimnazjum - Karolina Kamińska i Klaudia Wądołowska zbierały pieniądze do puszek. Dziewczęta kwestowały w Zawadach i w Białymstoku pod opieką p. Renaty Konopka

Galeria