Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Po Mszy Świętej odprawionej w Kościele p.w. Przemienienia Pańskiego w Zawadach, wszyscy uczestnicy zebrali się na sali gimnastycznej. W uroczystości udział wzięła cała społeczność szkolna oraz przedstawiciele Urzędu Gminy Zawady: Pan Wójt K. Wądołowski oraz Pani K. Dąbrowska. Pani Dyrektor M. Romatowska przywitała wszystkich zebranych, po czym krótko podsumowała pracę szkoły w minionym roku szkolnym. Następnie głos zabrał Pan Wójt dziękując wszystkim za wytężoną pracę i życząc udanego wypoczynku. W kolejnej części uroczystości pożegnaliśmy uczniów opuszczających mury naszej szkoły - klasę trzecią Gimnazjum, po czym nadszedł czas na zasłużone nagrody i wyróżnienia.  Na koniec uczniowie udali się do swoich sal, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa. GALERIA ZDJĘĆ