Myśli św. Jana Pawła II

"Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką, która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej."

Żółty jesienny liść

"Żółty jesienny liść", to tytuł przedstawienia jakie dnia 31 października, wspólnie zaprezentowali młodszym i starszym kolegom, uczniowie klasy II i III wraz z wychowawczyniami p. Hanną Stypułkowską i p. Barbara Dąbrowską. Spektakl miał na celu ukazanie piękna jesiennej  przyrody, życia mieszkańców lasu oraz znaczenia warzyw i owoców dla naszego zdrowia. W zabawny, a czasem poważny sposób dzieci odegrały swoje role, przeplatając je piosenkami. Każdy miał również przygotowany odpowiedni strój i rekwizyty. Młodzi aktorzy znakomicie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne. Podziękowania składamy również Rodzicom za zaangażowanie się w pomoc dzieciom i przygotowanie rekwizytów. Galeria zdjęć