Odszedł do Domu Ojca...

"Ucałowałem Ziemię Polską,
z której wyrosłem" - św. Jan Paweł II

Dnia 2 kwietnia 2005 roku odszedł do Domu Ojca, ale wciąż jest z nami. Żyje we wspomnieniach osób najbliższych jak również w pamięci miliardów ludzi. Żyje poprzez Swoje dzieła, nauczanie, które pozostawił. Jest obecny w cudach, uzdrowieniach, które dokonują się za Jego wstawiennictwem. Tuż przed odejściem, w dniu śmierci oraz w dniach żałoby Ojciec Święty pozostawił nam Swój testament - testament wiary, miłości, nadziei w cierpieniu. Pragniemy być zawsze mu wierni.

 Dlatego my - uczniowie, których szkoła nosi imię św. Jana Pawła II nie mogliśmy zapomnieć o tym smutnym wydarzeniu. W niedzielę 31 marca 2019r. uczciliśmy wierszem, prozą i pieśnią czternastą Rocznicę Śmierci Patrona Naszej Szkoły. Uroczystość przygotowały Panie: I. Gosk i K. Pelc. Galeria zdjęć

"A przecież nie cały umieram,
to co jest we mnie niezniszczalne trwa.
Teraz stoję twarzą w twarz z Tym, który jest."
Św. Jan Paweł II