Kolonie letnie

Zbliżają się wakacje i najwyższy czas aby pomyśleć o letnim wypoczynku. Dla miłośników leniuchowania na plaży mamy propozycję kolonii letnich w ośrodku wczasowo-kolonijnym ZIBI w Jastrzębiej Górze koło Władysławowa. Termin 26 lipca – 6 sierpnia.

Jastrzębia Góra jest położona w najwyższej części polskiego wybrzeża, na najdalej wysuniętym punkcie naszego kraju w obrębie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Zachwyca gości malowniczym klifowym brzegiem, czystą wodą, piaszczysta plażą oraz kwitnącymi od wiosny do jesieni pełnymi jałowców i wrzosów, głębokimi jarami i wąwozami. Ośrodek kolonijny ZIBI znajduje się blisko pięknego zbocza klifowego o wybitnych walorach turystycznych. Oferuje zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych wyposażonych w telewizory i wi-fi. Do dyspozycji uczestników jest stołówka, świetlica oraz plac rekreacyjny do zabaw zespołowych. Wyżywienie: śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany plus podwieczorek do obiadu. W planach 1 ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wycieczki: 1 wycieczka do Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie. W trakcie 2h na basenie AQUARIUS, zwiedzanie centrum ośrodka z przewodnikiem, Aleja Gwiazd i Sportu oraz 1 wycieczka autokarowa na Hel, zwiedzanie Fokarium, latarnia morska Hel, molo Jurata. Inne atrakcje to plażowanie, konkursy, turnieje sportowe, dyskoteki.

Dla fanów gór mamy propozycję kolonii w Poroninie. Termin: 11 sierpnia – 22 sierpnia. Zakwaterowanie w ośrodku MAŁGORZATA. W programie zaplanowano wiele wycieczek i atrakcji, m.in. całodniowa wycieczka w Tatry (Dolina Chochołowska, Dolina Kościeliska lub Morskie Oko), spacer do Kuźnic (dolnej stacji kolejki na Kasprowy Wierch), pobyt na Gubałówce, Wielka Krokiew, Krupówki, Droga pod Regle, wyjście na Galicową Grapę w Poroninie oraz wyjazd do Aquaparku.

Obie formy wypoczynku skierowane są do dzieci rolników. Koszt turnusu – 600 złotych. Zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu po karty kwalifikacyjne i oświadczenia. Konieczne jest również zaświadczenie z KRUS, że jeden z rodziców jest ubezpieczony w pełnym zakresie lub pobiera rentę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Dla mających dylemat co wybrać: morze czy góry mamy rozwiązanie. Ponieważ kolonie zorganizowane są w różnych terminach, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z obu form wypoczynku. Oferta dotyczy dzieci i młodzieży do 16 roku życia.