Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 r. rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020. Uczniowie, rodzice i nauczyciele uczestniczyli w mszy św. w Kościele p.w. Przemienienia Pańskiego w Zawadach.

Oficjalną część w szkole rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły i wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała pani dyrektor Iwona Słomczewska, która serdecznie powitała przybyłych na uroczystość gości, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi, rodziców, uczniów, a szczególnie tych, dla których dzisiejsze spotkanie było pierwszą uroczystością w naszej szkole.

Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim dużo zdrowia, wytrwałości, a także sukcesów w nauce i pracy. Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.

Galeria zdjęć