NOWY ROK SZKOLNY Z NASZYM PATRONEM

Wiek Wasz jest porą życia najbardziej korzystną dla zasiewów i przygotowania gruntu pod przyszłe zbiory(...) Przykładajcie się do nauki z wielkim zapałem. Uczcie się poznawać coraz to nowe przedmioty. Wiedza bowiem otwiera horyzonty i sprzyja duchowemu rozwojowi człowieka. Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć."                                                                                                                                                                                                  św. Jan Paweł II
W roku szkolnym 2019/2020 również pragniemy poznawać naukę i przesłania św. Jana Pawła II oraz starać się wcielać je w życie. Już we wrześniu wykonaliśmy gazetkę: „Trzeba pamiętać o nieustannej wdzięczności za ten dar, jakim jest dla człowieka drugi człowiek”. Ta myśli Naszego Patrona jest wciąż aktualna i powinniśmy kierować się nią w życiu codziennym.
Gazetkę wykonała p. I. Gosk.