KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

W ramach projektu "Książki naszych marzeń" do biblioteki szkolnej zostały zakupione książki, które wywołały zainteresowanie wśród uczniów. Niezwykłe przygody rozbudzają wyobraźnię naszych wymagających czytelników, którzy śledzą losy kolorowych bohaterów.

Zakupione książki zainspirowały uczniów do wielu  działań związanych z czytelnictwem.

KOLOROWE ZAKŁADKI

Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej wykonali wspaniałe, kolorowe zakładki.

OKŁADKI DO KSIĄŻEK

Dzieci z klas drugich zaprojektowały i wykonały okładki do książek, które przeczytały.

PLAKATY PROMUJĄCE KSIĄŻKI

Uczniowie klasy III promowali czytelnictwo poprzez wykonanie plakatów reklamujących książki.

KSIĄŻKI W NASZYM WYKONANIU

Dzieci z klas czwartych wykonały książki, do których własnoręcznie narysowały ilustracje. Uczniowie klasy IVa napisali własne opowiadania o ulubionych zwierzętach.

PRZEPIS NA DOBRĄ KSIĄŻKĘ

Uczniowie klasy V wzorem przepisów kulinarnych napisali przepis na książkę.

Galeria prac uczniów klasy V

MÓJ ULUBIONY AUTOR

Uczniowie klasy VI wykonali prezentacje multimedialne dotyczące ulubionych autorów.

Galeria prezentacji uczniów

Czytanie książek może być łatwym i mądrym sposobem budowania więzi z dzieckiem oraz siłą pobudzającą intelekt i wyobraźnię.

Czytanie rozwija ambicje twórcze, buduje poczucie własnej wartości.

Czytajmy dzieciom, aby były mądre, dobre i szczęśliwe!