FESTIWAL PROJEKTÓW

Dnia 25 czerwca 2014 roku w Gimnazjum w Zawadach odbył się I Festiwal Projektów Gimnazjalnych,  podczas którego 6 grup uczniów przedstawiło efekty kilkumiesięcznej pracy.  Uczniowie z wielkim zaangażowaniem podeszli do prezentacji . Na uroczystość zorganizowaną przez  szkolnego koordynatora projektów, panią Agnieszkę Szymańską, zaproszono  dyrekcję, nauczycieli oraz uczniów gimnazjum.

 Oto tematyka zrealizowanych projektów:

1.     "Zielona szkoła wolności"

2.     "Doświadczenia fizyczne"

3.     "Literatura bawiąc może także uczyć"

4.     "Podaruj swoje serce- pomagamy innym"

5.      "Trzymaj formę"

6.     "Drogi do wolności"

Opiekunami grup byli: Anna Misiukiewicz, Sylwia Łupińska, Agnieszka Tołczyk, Maria Monika Piotrowska, Grażyna Zajkowska-Bielawska, Paweł Grabowski, Sławomir Wądołowski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z festiwalu.