Zajęcia "Klubu dziennikarskiego" - Moje hobby

Czy masz jakieś zainteresowania? Może kolekcjonujesz znaczki albo zbierasz modele samochodów? Jeśli nie, to może swoją pasją zarazi Cię Dawid Dąbrowski z klasy II. W ramach zajęć "Klubu dziennikarskiego" Dawid przygotował prezentację o swojej pasji. Jest nią piłka nożna. Chłopiec przyniósł do szkoły swoją ulubioną piłkę, zdobyty medal i rękawice piłkarskie. O swoim hobby opowiedział klasie prezentując wykonany wraz z rodziną Lapbook. Wyjaśnił swoim kolegom i koleżankom z klasy, czym jest sparing czy hat -trick, przygotował też ciekawy quiz. Opowiedział o reprezentacji Polski w piłce nożnej i budowie Stadionu Narodowego. Klasa słuchała Dawida z wielkim zainteresowaniem, a koledzy zadawali pytania dotyczące treningów, na które uczęszcza Dawid. Już wkrótce kolejny uczeń klasy II przedstawi Wam swoją pasję!

Galeria zdjęć