Dzień Babci i Dzień Dziadka 2019

Każda Babcią była małą dziewczynką.

Każdy Dziadek biegał kiedyś za piłką.

Chodzili do szkoły, potem dorastali.

Mieli piękne marzenia, ciężko pracowali.

 Wychowali swoje dzieci....

 A czas leci, leci , leci.....

Dzisiaj na pociechę mają

wnuki, które Ich kochają.

Dnia 17 stycznia, uczniowie klas O- III, obchodzili uroczystośc z okazji Dnia Babci i Dziadka. Każda klasa przygotowała swoim Dziadkom, piękny występ słowno- muzyczny. Następnie wręczyli podarunki i zaprosili na poczęstunek. Wspólnie spędzony czas odbywał się w miłej i pełnej miłości atmosferze.

Galeria zdjęć

 

Kolędowanie przedszkolaków i kl. I

Początek Nowego Roku to dobry czas na kolędowanie z gwiazdą. Ten stary zwyczaj przypomnieli na początku stycznia uczniowie klasy I i zerówki. Dzieci kolędowały w szkole oraz w Urzędzie Gminy i Banku Spółdzielczym. W pięknych przebraniach, z uśmiechem i radością  zaśpiewały tradycyjne kolędy i pastorałki. Kolędowanie przygotowały p. Emilia Chowańska i p. Renata Konopka.

Galeria zdjęć

Święto Pluszowego Misia

W piątek w klasie 0 obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia- przyjaciela wszystkich dzieci. W klasie 0 Dzień Pluszowego Misia był okazją do misiowych tańców i zabaw, słuchania piosenek o misiach, także tych z popularnych bajek. Dzieci stworzyły misiowe opaski oraz piękne portrety misia. Na koniec każdy mógł spróbować misiowego tortu. Kolejny taki dzień już za rok.

Galeria zdjęć

Wiersze dla Mikołaja

Po raz kolejny w Naszej Szkole zorganizowany został konkurs recytatorski dla najmłodszych dzieci. W wierszach takich autorów jak Julian Tuwim czy Jan Brzechwa zaprezentowały się dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz klasy O.

Czytaj więcej: Wiersze dla Mikołaja

Andrzejki 2018 kl. O - III

Dnia 29 listopada klasy O-III, bawiły się na wspólnie zorganizowanych Andrzejkach. Dzieci miały przygotowane różne stroje. Wspólne tańce przeplatane były wróżbami i zabawami andrzejkowymi, a w klasach czekał słodki poczęstunek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Galeria zdjęć