Mikołajkowo i sportowo

Dnia   8.12.2017 r.  odbyły się w naszej szkole rozgrywki sportowe pod hasłem „Mikołajkowo i sportowo”. W zabawach rywalizowały ze sobą klasy IV-VI . Każda z klas miała za zadanie z otrzymanych materiałów papierniczych zaprojektować strój  św. Mikołaja. Wszystkie stroje podobały się jury i dlatego każda z klas otrzymała po 5 punktów. Uczniowie w ciągu 5 minut mieli zrobić z pociętych już pasków wycinanek  łańcuch choinkowy. Najdłuższy  łańcuch skleiła klasa VI a. Uczniowie rywalizowali też w wyścigach rzędów: zdobywali czapki św. Mikołaja, projektowali napis MIKOŁAJKI ,zbierali cukierki do worka św. Mikołaja - które, w nagrodę za wytrwałość i dążenie do zwycięstwa,  skonsumowali wspólnie z całą klasą. Zwycięzcą rozgrywek została klasa VI a. Dalsze  miejsca zajęli  kolejno: klasa VI b, IV a, IV b, V. Wszyscy bawili się wesoło. Czekamy teraz na  rozgrywki  walentynkowe. Rozgrywki przygotowała P. Grażyna Zajkowska- Bielawska przy udziale klasy IV b. 

Galeria zdjęć