Kolędowanie klasy IVb

My jesteśmy kolędnicy

Przybywamy wprost z ulicy,

aby złożyć Wam życzenia  z Nowym Rokiem do spełnienia.

Składamy Wam wszystkim serdeczne życzenia ,

O czym marzycie, by się spełniło.

I zdrowie , żeby było.

Dużo dobra i życzliwości.

I serce pełne miłości.

Niechaj w zgodzie żyje rodzina.

Niech błogosławi  Wam Boża Dziecina

NA TEN NOWY ROK  ! .

Takie życzenia składali uczniowie klasy IV b podczas  klasowego kolędowania  ulicami Zawad . Odwiedziliśmy naszą pocztę, U rząd Gminy, Bank Spółdzielczy oraz klientów i pracowników sklepu spożywczego P. Dziemianów. Wszyscy podziękowali nam za wizytę  wręczając słodycze.

Wszystkim ZA KOLĘDĘ DZIĘKUJEMY!

Klasa IV B z wych. G. Zajkowską- Bielawską