Dzień Języków Obcych 2018

W ostatnim tygodniu roku szkolnego, dnia 20 czerwca już po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Łączy on elementy nauki i zabawy oraz stanowi niezwykłą motywację do działania zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. W tym szczególnym dniu chcieliśmy podkreślić znaczenie języków obcych we współczesnym świecie. Uczennice z klas IV a, VI a, VII  oraz II gimnazjum w niezwykle nastrojowy sposób wykonały piosenki w językach angielskim i niemieckim. Do tego ich młodsi koledzy zatańczyli tańca angielskiego, a uczniowie z kl. V „Bugi Ługi” śpiewając po rosyjsku.  Wszystkie dzieci mogły uczestniczyć w ciekawych konkursach i quizach. Młodsi uczniowie chętnie rysowali i  kolorowali do dyktanda rysunkowego. Szczególną popularnością cieszyło się karaoke po angielsku i wspólne tańce do znanych i lubianych utworów.

Galeria zdjęć